Honour Board


 

  Champion Seniors Colts Junior Mixed Foursomes Foursomes
2019     No Event

Conor Whitelock
(Byron Bay)

 

Gavin Landon (CTH)
Glenn Papworth (CTH)
2018 Conor Whitelock
(Byron Bay)
Phil Towle (CTH) No Event

Conor Whitelock
(Byron Bay)

Broc Spencer (WEH)
Jo Hennessy (WEH)

John Rixon (Lismore)
Damian Haselden (Lismore)
2017 Matt Crandell (Byron Bay) Mark Rodda (Lismore) No Event Jack Harlen-Robertson (Lismore) Josh Parish (Coraki) Donna Scurr (Coraki)

Josh Parish (Coraki)
Bryan Denning (Coraki)

2016 Jay Mackenzie (Ballina) Kevin Ezzy (Lismore) No Event Jay Mackenzie (Ballina)

Brock Spencer (WEH)
Jo Hennessy (WEH)

Brett Forrester (Lismore)
Brett McPherson (Lismore)

2015 Jaye Crocker (Ballina) John Rixon (Lismore) No event Isaac Outridge (CTH) Keith O’Grady (M’bah) Sheridan Gorton (M’bah)

Jaye Crocker (Ballina)
Rob Carson (Ballina)

2014 Charles Wright (Byron Bay) Warren Colefax (Murwillumbah) No event Lucas Higgins (Murwillumbah)

Keith O’Grady (M’bah)
Sheridan Gorton (M’bah)

Steve Walton (M’bah) Darren Van Egdom (M’bah)
2013 Damien Jordan (CTH) Dave Morrison (CTH) No event Lucas Higgins (Murwillumbah) Keith O’Grady (M’bah) Sheridan Gorton (M’bah) Matt McLean (Coraki)
Nathan Strekfuss (Coraki)
2012 Damien Jordan (CTH) Phil Daley (Ballina) Mitchell Wilson (Lismore) Stuart Gibson (Ballina) Charlie Kaehler (M’bah) Catherine Coates (M’bah)

Damien Carsburg (M’bimby)
Nyachi Taccori (Ocean Shores)

2011 Tony Wolsey (CTH) Monty Fairhall (Ballina) Jake Dinsey (CTH) Jack Hulyer (CTH) Keith O’Grady (M’bah) Sheridan Gorton (M’bah)

Damien Carsburg (M’bimby)
Nyachi Taccori (M’bimby)

2010 Charles Wright (Byron Bay) Phil Daley (Ballina) Charles Wright (Byron Bay) Liam Anderson (CTH) Jacob Tonkin (CTH) Deedee Russell (CTH) Colin James (M’bimby) Jeffery Stenner (M’bimby)
2009 Tony Wolsey (CTH) Keith Dean (M’bah) Jake Dinsey (CTH) Charles Wright (Byron Bay) Rohan Johnston (M’bimby) Jess Dengate (M’bimby)

Mick Greber (Casino)
Brad McLennan (Casino)

2008 Damien Jordan (CTH) (not known) Daniel Morgan (M’bimby) Matt Flynn (Lismore) Rohan Johnston (M’bimby) Jess Dengate (M’bimby) Nathan Streckfuss (Coraki)
Rodney Davidson (Coraki)
2007 John Rixon (Lismore) Phil Towle (CTH) Daniel Morgan (M’bimby) Joshua Ryan (Ocean Shores) David Hobday (M’bah) Sue Reguson (M’bah) David Hobday (M’bah) Chris Dean (M’bah)
2006 Ryan Balmain (M’bah) Jack Daley (Ocean Shores) Brock Spencer (Ballina) Jarred Webber (Ocean Shores) Mark Scurr (Coraki) Donna Scurr (Coraki) Mick Greber (Casino) Brad McLennan (Casino)
2005 Rhein Gibson (Lismore) Peter Sobels (Ballina) Rhein Gibson (Lismore) Luke Ryan (Lismore) Mark Scurr (Coraki) Donna Scurr (Coraki) Peter Schweitzer (M’bimby)
Rohan Johnson (M’bimby)
2004 Rhys McGovern (CTH) (not known) Rhys McGovern (CTH) Drew Hannigan (Byron Bay) Brendan Griffin (M’bimby) Anne Mitchell (M’bimby) Gary Cribb (Casino) Brenton Minshall (Ocean Shores)
2003 Nathan Baker (CTH) (not known) Luke Henwood (Maclean) Nathan Baker (CTH) Brad Oliss (M’bimby) Maureen Flesser (Ocean Shores) Matt Crandel (Byron Bay)
Paul Clark (Byron Bay)
2002 Neil Bullen (Ballina) John Quirk (Casino) Brendon Griffin (M’bimby) Marko Zirov (Byron Bay) Daniel McPhie (Ballina)
Ann Jackson (Ballina)
Warren Colefax (M’bah) Peter Heath (M’bah)
2001 Tracy Dunn (CTH) (not known) (not known) (not known) Geoff Grayson (Maclean) Jenny Causley (Maclean)

Brad Oliss (M’bimby)
Brad Mott (M’bimby)

2000 Nathan Weir (CTH) Kerry Bullen (M’bah) Nathan Weir (CTH) Robert Penman (Kyogle) Brendon Griffin (M’bimby) Ann Mitchell (M’bimby)

Jim Buchanan (CTH)
Jason Bradley (CTH)

Scrollable